אודות          
 
 
פרופיל חברה

מאז יסודה, בשנת 1981, נמצאת חברת ח.דנון מהנדסים בע"מ בין החברות המובילות בתחום הנדסת מיזוג האוויר בישראל. החברה מתמחה במתן שרותי תכנון, יעוץ, תיאום ופיקוח בתחום מיזוג אויר, חימום, קירור, צנרת תעשייתית ותיאום מערכות.

לחברה 40 שנות ניסיון במאות פרויקטים מורכבים ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק הישראלי ובחו"ל.

עבודתנו נעשית בדגש על איכות תכנון בלתי מתפשרת ועל תיאום ושיתוף פעולה מלא עם גורמי התכנון המעורבים בכל פרויקט. סוד הכוח המקצועי שלנו טמון בצוות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, העושים שימוש בתוכנות מחשב מתקדמות ומשוכללות, תוך הקפדה יתרה על פיקוח ובקרה על הביצוע.

בכל פרויקט ומול כל לקוח אנו פועלים כדי ליצור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים הייחודים, על מנת לספק ללקוחותינו מערכות איכותיות, יעילות, חכמות ואמינות. כל אלה, תוך הקפדה על מתן שרות ברמה גבוהה, יושר, הגינות ואתיקה מקצועית ללא פשרות.
 
תחומי התמחות
  • תכנון מערכות מיזוג אויר למערכות בריאות.
  • תכנון מערכות מיזוג בחדרים נקיים, מאוקלמים ומעבדות.
  • תכנון מערכות מיזוג אויר לתעשייה, סניפי בנק, מבנים מסחריים, מבני ציבור ומגורים.
  • תכנון מערכות מיזוג אויר לאולמות שרתים.
  • תכנון מערכות מיזוג אויר יעילות אנרגטית - מערכות מיזוג אקולוגיות המותאמות לבניה ירוקה.
  • תכנון שדרוג, שיפוץ ושיקום מערכות מיזוג אויר קיימות.
 
הצוות שלנו
צוות העובדים המיומן והמנוסה שלנו מונה 13 עובדים קבועים, מתוכם 9 מהנדסים. מקצועיות הצוות והניסיון הרב מאפשרים לנו לבצע בהצלחה מירבית את המגוון הרחב והמורכב של פרויקטים מסוגים שונים.
 
שיטת עבודה
לאורך 40 שנות ניסיון צברה החברה מוניטין מצוין בקרב לקוחות מגוונים בשוק הפרטי, המוסדי, הציבורי והיזמי. מאות הפרויקטים שתכננו על ידנו נפרשים על פני הארץ כולה, מאילת בדרום ועד צפת בצפון ואנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל מקום נדרש, ללא מגבלות, בזמינות מקסימלית ונגישות גבוהה.
 
היקפי הפרויקטים בהם אנו עוסקים מגוונים, החל מתקציבים של עשרות אלפי שקלים ועד מאות מליוני שקלים, כאשר כל פרויקט מקבל את אותה התייחסות מקצועית ורמת השקעה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

 
תוצרי התכנון כוללים תוכניות מפורטות המתארות את מערכת המיזוג, פרטים, טבלאות ציוד, סכמות, כתבי כמויות ומפרט טכני מיוחד המגדירים יחד את מהות העבודה. חלק בלתי נפרד מעבודתנו היא ביקורת קפדנית על איכות הביצוע, כולל בקרה מקיפה על עבודת הקבלן, במסגרת הפיקוח העליון.

מערכות מיזוג האויר המתוכננות על ידי החברה הן מערכות מבוקרות, יעילות ומתקדמות המאפשרות שליטה יעילה על מתקני מיזוג האוויר, תוך חסכון רב באנרגיה ואיתור תקלות מבעוד מועד.
 
איכות ותקינה
כמוטו המוביל את פעילות החברה, אנו מקפידים הקפדה יתרה על איכות תכנון נטולת פשרות, המבוססת על לימוד צרכים מעמיק ותכנון המותאם ייעודית לצורכי כל לקוח, בהתאם ליכולותיו הכלכליות, צרכיו ורצונותיו.

הנהלת החברה משקיעה משאבים רבים בעדכון הידע והמידע, בהכשרות של הצוות המקצועי והאיכותי, בהשתתפות בכנסים, סמינרים והכשרות בארץ ובעולם.
צוות החברה מקפיד על פיקוח ובקרת איכות, בכפוף לתקן אבטחת האיכות הבינלאומי ISO 9001. בכל פרויקט אנו מקפידים על מענה מלא לכל דרישות חוק התכנון והבניה, התקנים הישראליים, תקני ASHRAE ונהלים שונים.
אנו חברים ב:
  • ארגון SEEEI – התאגדות מהנדסי חשמל, אלקטרוניקה ואנרגיה בישראל בו מנכ"ל החברה נושא תפקיד בהנלה.
  • ארגוןASHRAE  - American Society of Heating, Refrigerating, and Air Conditioning Engineers, בו מנכ"ל החברה נושא תפקיד בהנהלת ה- Chapter בארץ. החברה מתעדכנת באופן שוטף בתקנים ובהנחיות הרלוונטיים לתכנון המערכות.
פעילותנו מבוססת על עקרונות הבנייה הירוקה, המדגישה יעילות אנרגטית מקסימלית לצריכת משאבים מינימלית, בהתאם לתקן הישראלי 5281 (התקן הישראלי לבנייה ירוקה) ותקן LEED (Leadership Energy Environment Design) האמריקאי השייך ל-U.S. Green Building Council (USGBC), בתחום מיזוג האוויר והקירור.